Jakobsen zadebiutuje w składzie Startu!

Kategoria: Żużel
Jakub Niemczewski Odsłony: 907

Rafael Wojciechowski, menadżer Car Gwarant Startu ogłosił swoje decyzje w kontekście niedzielnej inauguracji ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zgodnie z tym, co zostało przekazane zawodnikom w czwartek po treningu punktowanym ze Stalą Gorzów w meczu otwarcia w szeregach czerwono-czarnych zabraknie Chorwata Juricy Pavlica. Obcokrajowiec gospodarzy zadeklarował swoje wsparcie dla drużyny i obecność w parku maszyn – tak było również w piątek przy okazji treningu punktowanego z drugoligowcem z Poznania. Z numerem 10 na plecach zobaczymy Frederika Jakobsena.

Dla Duńczyka będzie to debiut w barwach Car Gwarant Startu. W zimowej przerwie zasilił on szeregi gnieźnieńskiego klubu, przeszedł do Gniezna z Poznania. Z dobrej strony prezentował się w treningach punktowanych i dostanie swoją szansę w niedzielne popołudnie przeciwko drużynie Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Ceny biletów wstępu na niedzielny mecz ligowy:
– trybuna kryta – 45 zł
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł
– program – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Przedsprzedaż biletów w piątek i sobotę prowadzona jest w sklepach odzieżowych Manekin (Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 i ul. Chrobrego 7A), w piątek w sekretariacie GTM Start (ul. Wrzesińska 27-29). Kasa na stadionie czynna będzie w sobotę (w godzinach 10.00-14.00). W niedzielę sprzedaż biletów rozpocznie się o godzinie 10.00. Ponadto wejściówki na inaugurację Nice 1 Ligi Żużlowej zakupić można we Wrześni. (Solarium Best, ul. Kościuszki 55).

Źródło: startgniezno.com