W najbliższą sobotę na antenie TVP 2 obejrzymy ósmy odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. Początek o godzinie 18.35. W najbliższym odcinku teleturnieju "Postaw na milion" o główną wygraną zagrają koledzy oraz babcia z wnuczką. Czy uda im się wygrać milion złotych?

Tobiasz Altman i Igor Polasik

Igor interesuje się piłką nożną i ręczną, którą kiedyś trenował. Pasjonują go teorie spiskowe i różne zagadki. Tobiasz w wolnym czasie lubi podróżować, robić zdjęcia, tworzyć sztukę. Lubi kino i literaturę. Obaj marzą o własnych mieszkaniach. Igor chciałby podróżować w egzotyczne miejsca. Tobiaszowi marzy się Australia ze względu na jej odmienność kultury, klimatu i przyrody. Koledzy mieszkają teraz we Wrocławiu a pochodzą z Turka. 

Dagna Konior i Kazimiera Krzystek

Pochodząca z Sosnowca Dagna skończyła szkołę plastyczną i w wolnych chwilach maluje obrazy. Swoje prace pokazuje na wystawach. Obecnie studiuje projektowanie gier i jest oczywiście wielką ich miłośniczką. Mieszka z babcią Kazimierą. Często razem chodzą na spacery, rozmawiają i wyjeżdżają za miasto. Kazimiera uwielbia książki historyczne i podobnie jak wnuczka, horrory. Jej ulubionym autorem jest Stephen King. 

Teleturniej "Postaw na milion" jest emitowany w Polsce przez TVP2 od 2011 roku i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop". Główną nagrodą w polskiej wersji jest 1 milion złotych.