19. 04. 30
posted by: Paulina Kaczmarek
Odsłony: 368

Dawno już minęły czasy, kiedy posiadanie tatuażu było łączone z pobytem w więzieniu lub przynależnością do mającej złą opinię subkultury. Dzisiaj na ogół uważamy, że tatuaż jest tak samo dobrym upiększeniem ciała jak np. kolczyk czy makijaż. To, co pozytywnie postrzegane w życiu prywatnym, nie musi być jednak akceptowane w zawodowym. Czy tatuaż bywa przeszkodą w znalezieniu pracy lub zrobieniu kariery?

Read More
19. 04. 30
posted by: Paulina Kaczmarek
Odsłony: 396

Poznań Tattoo Konwent 2019 coraz bliżej. Międzynarodowy festiwal tatuażu odbędzie się na MTP 6 i 7 kwietnia. W hali numer 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawi się blisko 500 tatuatorów z różnych zakątków Polski oraz Europy. Sprawdź program Poznań Tattoo Konwent 2019 i ceny biletów.

Read More
19. 04. 26
posted by: Paulina Kaczmarek
Odsłony: 400

Usuwanie tatuażu to skomplikowana i rozbudowana kwestia, o której należy wiedzieć kilka istotnych rzeczy. Ile kosztuje zabieg i jak bezpiecznie usunąć tatuaż laserem?

Read More
19. 04. 30
posted by: Paulina Kaczmarek
Odsłony: 416

 

Tatuaż - przeszkoda w karierze modelki czy osobisty wybór? Wbrew pozorom bardzo wiele top modelek ma obrazki na ciele, chociaż czasem zakrywa je... Photoshop. Zobacz najsłynniejsze tatuaże modelek.

 

Read More
19. 04. 26
posted by: Paulina Kaczmarek
Odsłony: 457

Ci, którzy mają zrobione całe rękawy albo wytatuowane ogromne grafiki, pewnie powiedzieliby, że te tatuaże to nie tatuaże. Jednak pierwsza wizyta w studiu, to całkiem spore przeżycie. Dlatego nasza świeżo wytatuowana redaktorka Agata Wojtczak spisuje was kilka przydatnych wskazówek przed pierwszym tatuażem i pyta o dodatkowe rady profesjonalnego tatuażystę. Przeczytajcie, zanim zdecydujecie się na tatuaż. Nawet ten w skali mikro.

 

Read More