"W garniturach" - znamy datę premiery finałowego sezonu!

Finałowy sezon serialu "W garniturach" zadebiutuje w USA 17 lipca 2019 roku. Co czeka bohaterów popularnej serii w ostatnich odcinkach?

Według zapowiedzi w dziewiątym sezonie zobaczymy jak pracownicy kancelarii Zane Specter Litt Wheeler Williams starają się uratować dobre imię swojej kancelarii po wydarzeniach z poprzedniej serii, pogodzić życie prywatne z życiem zawodowym oraz odpowiedzieć na pytanie, jakimi tak naprawdę prawnikami chcą być. 

W rolach głównych wystąpią Gabriel Macht, Sarah Rafferty, Wendell Pierce, Katherine Heigl, Rick Hoffman, Dulé Hill, Amanda Schull.

Jak zapowiedzieli twórcy fani mogą spodziewać się również powrotu ulubieńców z poprzednich sezonów.

Fani "Gry o Tron" znienawidzili Aryę Stark po 3 odcinku finału. Niesłusznie.

Po obejrzeniu 3. odcinka finałowego sezonu "Gry o tron" w sieci zaczęły pojawiać się głosy, że Arya to tak zwana "Mary Sue" całego serialu. Określenie to stosuje się, by skrytykować jawnie wyidealizowaną przez twórców postać, której bez najmniejszego problemu udają się niemożliwe do wykonania rzeczy. Oczywiście zarzuty odnoszą się do tego, że to właśnie z jej ręki zginął jeden z najgroźniejszych przeciwników hitu HBO i to w momencie, w którym miał ją zgładzić. 

 

 

Dokument „Gra o tron: ostatnia warta” już w maju

Premiera ostatniego sezonu „Gry o tron” zbliża się wielkimi krokami. Stacja HBO z myślą o fanach produkcji przygotowała niespodziankę. Wyprodukowano pełnometrażowy film dokumentalny, będący kroniką powstawania finałowego sezonu serialu.

 

Premiera dokumentu „Gra o tron: ostatnia warta” została zaplanowana na 27 maja, tydzień po emisji ostatniego odcinka słynnej sagi. Brytyjska reżyserka Jeanie Finlay spędziła na planie „Gry o Tron” ponad rok. W tym czasie towarzyszyła bohaterom świata Westeros nie tylko w studio, ale również na polach i parkingach w Irlandii Północnej.

 

Na planie aktorzy zmagali się z ekstremalną pogodą, goniącymi ich terminami, a także czającymi się wszędzie fanami produkcji, którzy marzyli o tym, żeby poznać chociaż skrawek owianej tajemnicą fabuły. Film Finlay to jednak nie tylko kronika pracy na planie. Reżyserka pokazuje, jak od środka wyglądało tworzenie tego niezwykłego świata. I jaki smutek towarzyszył całej ekipie w momencie pożegnania.

 

 

Źródło: Vogue

Publish modules to the "offcanvs" position.